Talupa Villa
| Wi-Fi WiFi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze gesitueerde in Ushuaia Talupa Villa Ushuaia ligt binnen 20 minuten wandelen van Gevangenis Ushuaia en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.
De 2-badkamer villa bevindt zich binnen 5 km van de luchthaven Ushuaia – Malvinas Argentinas en binnen een paar straten van culturele bezienswaardigheden zoals het Scheepvaartmuseum. Het vakantiehuis is op slechts 1 km verwijderd van de Iglesia de la Merced en op slechts 750 meter van het Plaza Islas Malvinas gelegen. De gesitueerde in Ushuaia Talupa Villa is in de buurt van het Museo Yámana gesitueerd.
De woning biedt uitzichten op de tuin.
El Mercado Ushuaia, waar gerechten uit de Argentijnse keuken worden geserveerd, ligt op 550 meter afstand. Dankzij Cementerio Viejo bushalte, op 5 minuten lopen ervan, kunnen gasten gemakkelijk Ushuaia verkennen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Talupa Villa?
Gasten van Talupa Villa kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Hoe ver is Ushuaia – Malvinas Argentinas van Talupa Villa?
De luchthaven Ushuaia – Malvinas Argentinas en Talupa Villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in de villa. - ❓
Welke gasten komen het vaakst naar Talupa Villa?
Talupa Villa is populair bij zakengasten, maar alle gasten zijn welkom. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Talupa Villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Talupa Villa verblijven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in dit vakantiehuis?
Gasten die in dit vakantiehuis verblijven, kunnen gemakkelijk Gevangenis Ushuaia en de Iglesia de la Merced bereiken, die respectievelijk binnen een paar straten van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.